Varhanní koncert na ukončení opravy varhan

Ř í m s k o k a t o l i c k á   f a r n o s t   Č e r v e n á   V o d a

pořádá v sobotu 24. srpna 2013 v 18 hodin v kostele sv. Matouše

koncert varhaníka Marka Kozáka, vítěze mezinárodní soutěže Petra Ebena v Opavě v roce 2008

a  Jany Kurečkové, sólistky Národního divadla moravskoslezského v Ostravě

spoluúčinkují varhanáři Petr Strakoš  a Josef  Hroch a Eliška Hrochová

Koncert je pořádán při příležitosti ukončení opravy chrámových varhan, vstupné je dobrovolné

a výtěžek bude použit na pořízení píšťal do portálu varhan

S r d e č n ě    z v o u   p o ř a d a t e l é !