Setkání s Pavolem Strežem ve středu 22. 3. 2017 v Červené Vodě

Všechny srdečně zveme na setkání s Pavolem Strežem.

Program setkání:
17:00 mše svatá v kostele (příp. na faře v kapli)
17:40 modlitba chval
18:10 Přednáška Pavola Streža na téma Jak žít adoptovaný do Boží rodiny
Po skončení malé občerstvení na faře.
Pavol žije v Dolnom Kubíně na Slovensku spolu s manželkou Jankou a třemi dětmi. Je velmi populární zejména na Slovensku, kde má pravidelné pořady mimo jiné v katolické televizi Lux. V České republice vystoupil mimo jiné v rámci loňské Katolické charismatické obnovy v Brně.