Noc kostelů 2016

kostelcv Program 1-1

Noc kostelů 2016 se konala 10.6.2016. Na začátek byla v 18:00 dětská mše svatá, po ní úvod a seznámení s historií kostela.

Děti z farního společenství nám zahrály divadlo s názvem Luční pohádka, bylo to moc pěkné.

Po divadle následovala volná prohlídka kostela, největší úspěch měl výstup na věž a možnost poklepat dřevěným kladívkem na zvony. Zajímavá byla též výstava kancionálů.

Classic Band Bludov zahráli krásné melodie s mariánskou tématikou. Po koncertě a občerstvení na faře se nám O. Miloš Pacher pokusil přiblížit téma Věda – Rozum – Víra.

Na závěr byl koncert skupiny Paprsky čerstvě přejmenované na GOOD WORK, překvapili nás  krásným nasvícením kostela a úžasnou atmosférou.

Noc kostelů končila asi ve 23:30, přišlo 80-90 lidí a většině se akce líbila.

Přiložené fotografie fotil pan Jaromír Dorňák.