Humanitární sbírka ošacení na DIAKONII

Jako každoročně proběhne i letos sbírka ošacení a podobných předmětů! Sbírat se bude v obecní garáži u kratšího paneláku a to ve dnech 31.3 . až 4.4.2014.

V pondělí 31.3. a v úterý 1.4. se bude sbírat pouze odpoledne od 13 do 16 hodin. Ve středu 2.4.  se bude sbírat od 9 do 11 hodin a od 13 do 16 hodin. Ve čtvrtek se sbírat nebude!  Konečně v pátek 4.4. se bude sbírat od 9 do 11 hodin a od 13 do 17 hodin.

Vzhledem k tomu, že v pondělí 7.dubna by měla být sbírka odvezena do Broumova, není možno sbírku prodlužovat!!! Za pochopení a dodržení obvyklých zvyklostí ohledně zabalení a výběru sortimentu předem děkujeme.

Organizátoři sbírky